Magnesy na lodówkę - idealny prezent/gadżet na każdą okazję, do nabycia na Zamku Piastowskim

Autor:
Grzegorz Nowak
Data publikacji:
26 Luty 2021
Odsłuchaj tekst

Robienie prezentów to zarazem najprzyjemniejsze jak i najtrudniejsze zadanie. Każdemu obdarowującemu zależy na tym, aby wywołać uśmiech na twarzy obdarowywanego. Magnesy z wizerunkiem zamku, to idealny sposób na uzupełnienie prezentu. Wszyscy niezależnie od wieku, czy to dziadkowie i babcie, ich dzieci oraz wnuczęta uwielbiają dostawać prezenty. Ten niebagatelny gadżet będzie fantastycznym prezentem na każdą okazję.

Magnes pochodzący z konkretnego miejsca, w tym przypadku Zamku Piastowskiego w Raciborzu spełnia również rolę przypomnienia o danym obiekcie osobie, która go otrzymała. Klient patrzy na niego za każdym razem kiedy jest w kuchni lub gdy sięga po coś z lodówki. Również znajomi czy rodzina, która nas odwiedza ma duże możliwości zobaczenia tego niezwykłego - magicznego gadżetu, co sprzyja okazjom do rozmów np. przy kawie o chęci odwiedzenia w przyszłości tego miejsca, jakim w naszym przypadku jest dawna siedziba Piastów w Raciborzu.

Wśród magnesów, które można nabyć w zamkowym Punkcie Informacji Turystycznej nie brakuje, które są wykonane metodą Hand Made. Pochodzą z pracowni ceramicznej Zamku Piastowskiego w Raciborzu.

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  40