Spacerem po dnie Morza Jurajskiego - pakiet pobytowy dla rodziny

Miejscowość:
Siedlec
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu zaprasza na weekendowy pakiet pobytowy dla rodziny "Spacerem po dnie Morza Jurajskiego".

Piątek:

Przyjazd rodziny do schroniska. Po zakwaterowaniu spacer po pustyni siedlecjueh z audioprzewodnikami wypożyczonymi w Punkcie Informacji Turystycznej. Samochód parkujemy na parkingu schroniska.

Sobota:

Śniadanie w schronisku. Spacer Doliną Wiercicy, zwanej Złotą Krainą Pstrąga. Podczas spaceru zwiedzamy: zepół pałacowy Raczyńskich, Muzeum Z. Krasińskiego, kościół, Grotę Niedźwiedzią, osiedle wały, skałę z krzyżem, pstrągarnię, źródła Zygmunta i Elżbiety, Bramę Twardowskiego. Powrót do schroniska.

Niedziela:

Spacer po tajemniczych ruinach zamku w Ostrężniku. Idąc szlakiem niebieskim zwiedzamy: strażnicę w Suliszowicach, ostańce skalne, ruiny zamku Ostrężnik wraz z jaskinią. W drogę powrotną do schroniska idziemy szlakiem czarnym, zwiedzamy kamieniołom warszawski. W godzinach popołudniowych odjazd do domu.

 

Schrosniko dysponuje pokojami wieloosobowymi, jak również pokojami dwuosobowymi typu studio. Do dyspozycji gości: łazienki, ciepła woda, kuchnia samoobsługowa wyposażona w naczynia, wi-fi, krąg ogniskowy, siłownia, plac zabaw, wiata grilowa, biblioteczka.

Wyżywienie można przygotowac w kuchni schroniska we własnym zakresie lub zamówić w firmie catringowej. Proponujemy korzystać w czasie spaceru z restauracji w Złotym Potoku, Na Grobli, baru Pstrągarnia, baru Ostrężnik.

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  3
Lokalizacja:

Ul. Szkolna 8
42-253 Siedlec
Gmina: Janów


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
Na wsi
Kategoria: 
Oferta Turystyczna

Kontakt:
Telefon: +48 343 278 512
Telefon komórkowy: +48 601 057 180

Strona internetowa: www.schroniskosiedlec.cba.pl
POI
Informacja turystyczna 
Aktywnie 
Dziedzictwo kulturowe 
Przyroda 
Biuro podróży 
Gastronomia 
Nocleg 
Oferta turystyczna 
Rozrywka 
Wypożyczalnia 
Zdrowie i uroda 
Centra kongresowo wystawiennicze 
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Trasa narciarska
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Suliszowice
1.93 km
Zakwaterowanie w pobliżu
Złoty Potok
4.04 km